פחחות לרכב

תוכן עניינים

פחחות לרכב

מאחורי המונח "פחחות לרכב" עומדים שורה ארוכה של תיקונים וקשת רחבה של מלאכות. לדוגמא, ישנם הבדלים בין תיקון של שריטות קלות או שטחיות לבין שריטות עמוקות שחדרו אל הפח, בין עיקומים קלים ועמוקים, בין עבודות המצריכות גם צביעה, ביצוע ציפויים מסוגים שונים, ועוד. כאשר תפנו אלינו נשמח לספק מידע ולענות בשקיפות, בסבלנות ובאדיבות על כל שאלה בנושא פחחות רכב.

אם כן, בשורות הבאות נביא מידע נוסף וחשוב על פחחות לרכב, ונתחיל בנקודה קריטית לגבי ההבדלים בין מוסך בהסדר החתום בהסכם כלכלי עם חברת הביטוח הפועל על פי הנחיותיה לבין מוסך שאינו בהסדר עם חברות הביטוח הפועל על פי הידע המקצועי בלבד נטול לחצים ופניות מחברות הביטוח . אנו במוסך המיישרים בחרנו באופן מכוון שלא להיות מוסך הסדר עם חברות הביטוח, וזאת מהסיבה שאנו רוצים לתת לכם, לקוחותינו, את השירות הטוב ביותר המקצועי ביותר והאמין ביותר ולעמוד החוק בדבר "החזרת המצב לקדמותו ככל האפשר" . למרבה הצער, אנשים רבים אינם מבינים את ההבדלים וסבורים כי בכל המוסכים מספקים את אותו המענה מבחינת איכות התיקון ובטיחותו, וכול זאת תמורת הנחה של כמה מאות שקלים והכול רק שבמוסכים שבהסדר ההשתתפות העצמית קטנה יותר. ואולם, מדובר בטעות.

למעשה, לחברת הביטוח המצויה בהסדר עם מוסך מסוים יש אינטרס כלכלי בלבד להקטין את עלויות התיקון, מה שיחסוך לה כסף, ולכן היא מכווינה את המוסך במידה מסוימת לגבי התיקונים – אילו פעולות לבצע, כיצד לבצע אותן ועם אילו חלקים. על כן, בתוצאה הסופית איכות התיקון בהחלט עלולה להיות נמוכה, וגרוע מכך – הלקוח עלול לקבל לידיו רכב שתוקן על בסיס כלכלי ועל פי הנחיות , בחלקים שחלקם ברמת איכות ירודה וחלקם אינם ברמה בטיחותית נאותה. ואם לא די בכך, יכול מאוד להיות שביום מכירת הרכב רמת התיקון תבוא ליחדי ביטוי ובעליו יפסיד ממון נכבד עקב התיקון הירוד שבוצע.

לעומת זאת, לעובדה שאנו לא פועלים בהסדר מול חברות הביטוח יש כמה משמעויות מבחינתכם. ראשית, אנו מתקנים כמובן רכבים מכל הסוגים המבוטחים בכל חברות הביטוח, כאשר "על הנייר" ההשתתפות העצמית שלכם גבוהה יותר. יחד עם זאת, אנחנו "מחזירים" לכם את ההפרש באמצעות הנחה*, כך שהתיקון אצלנו בוודאי לא מוציא לכם יותר כסף מהכיס. יתר על כן, לעיתים אנו יכולים לתת הנחות משמעותיות אפילו יותר, שבהן ההשתתפות העצמית שלכם יותר נמוכה אפילו ממוסך בהסדר. ולא פחות חשוב: חברת הביטוח קובעת באמצעות שמאי מטעמה את ירידת ערך הרכב, ומובן שיש לה אינטרס שהפיצוי הכספי המגיע לך על ירידת ערך רכבך יהיה נמוך יחסית כי הדבר משפיע על סכום הפיצוי שתקבלו. לעומת זאת, אנו מוסך אובייקטיבי שבו האינטרס היחיד הוא שלכם (אצלנו אתה הלקוח שנהנה ולא חברת הביטוח), ולכן אנו פועלים עם שמאי נטרלי הנוטה לקבוע ירידת ערך אמיתית וריאלית, שהינה אובייקטיבית יותר משל שמאי מטעם חברת הביטוח – ואתם מקבלים פיצוי הולם וגבוה יותר.

תיקון פחחות וצבע לרכב

בתוך מוסך פחחות רציני, מקצועי וותיק, אנו מבצעים תיקון פחחות וצבע באופן תכוף. מדובר בתיקונים המבוצעים באופן מושלם תוך שימוש בכלים מתקדמים לצורך תיקון מעטפת הרכב, ושימוש בצבעים מקוריים והאיכותיים ביותר בהתאם לקוד היצרן, עם צביעה מעולה ואחידה בתנור. אחרי שהרכב שלכם יעבור תיקון פחחות וצבע אצלנו, בשיטת הגימור שלנו והעלמת סימני התאונה קשה יהיה לזהות שאי פעם הייתה תאונה.

כאשר סוכן הביטוח שלכם שולח אתכם למוסך בהסדר, אינכם יכולים לדעת האם זוהי בחירה אובייקטיבית או שמסתתר אינטרס כלשהו של חלק מהסוכנים עקב סיכום מוקדם עם המוסך. כפי שראינו, התיקונים בחלק ממוסכים כאלו עלולים להיות פחות איכותיים מסיבות שונות, והדבר ניכר בערך הרכב, במראהו ובעמידות התיקונים, בשביעות הרצון שלכם, בתמורה שקיבלתם, והכי חשוב – עלול לפגוע בבטיחות שלכם ושל בני משפחתכם. אז זכרו שזוהי זכותכם המלאה לבחור כל מוסך שאצלו תרצו לתקן את רכבכם, וכול שמאי ועשו זאת באופן מושכל ואחראי.

לעומת זאת, אנו מוסך אובייקטיבי לחלוטין הפועל אך ורק למענכם, כי אצלנו אתה הלקוח מתוך גישה מקצועית ללא פשרות. המשמעות היא שהטיפול והתיקון שיקבל רכבכם הוא הטוב ביותר שאפשר לבקש, עם ניסיון של 47 שנים ודור שלישי בענף התיקונים לאחר תאונה בלי לעגל פינות ובלי להתפשר על איכות החלפים, הצבע או ההליכים, ותוך שימוש בכלים, במכשור והטכנולוגיות המתקדמים ביותר בענף. אנו באמת שואפים להחזיר את הרכב למצבו כמתבקש רגע לפני קרות התאונה, עובדים עם חלפים על פי הוראות היצרן ודואגים לפיצוי כספי הולם לירידת ערך – דברים שממש לא מובנים מאליהם במוסך הסדר. פרטים ספציפיים על איכות התיקונים ומהותם תוכלו לקרוא בעמודים הרלוונטיים באתר, כגון תיקוני PDR, צביעה, מחלקת הפינוק לרכב שלנו וכדומה.

כאשר תגיעו אלינו נבחן את הרכב ונדע להכווין ולייעץ באופן אמין, שקוף ואובייקטיבי לחלוטין, למשל אם עדיף להפעיל את הביטוח או לתקן באופן פרטי, במידה שיש פגיעה בפח האם עדיף תיקון PDR ללא צביעה, או תיקון פחחות כולל צביעה, ומכאן והלאה נשתמש בכלי פחחות מעולים ובשיטות מתקדמות. יש לזכור כי תיקוני פחחות דורשים ניסיון רב לפירוק האביזרים מבלי לשבור או לקלקל, מבלי לפגוע בפלסטיקה הפנימית, עם עבודה מסודרת תוך הקפדה על יישור נכון של החלקים ושימוש בחלקים איכותיים. על כל אלו אמונים אנשי המקצוע המיומנים שלנו, העובדים בהשגחת מנהל עבודה קפדני המעורב בכל התהליכים.

ועוד יתרון מהותי של מוסך המיישרים טמון בטכנולוגיות המתקדמות. לדוגמא, בחלק נכבד מהרכבים בשנתונים מתקדמים יש מספר רב של חיישנים כגון לכרית אוויר, דבר המצריך נסיעה למוסך המרכזי של היצרנית, אבל אצלנו יש מחשב המבצע דיאגנוזה ויודע לאתר ולאפס תקלות. כמו כן, כיום ישנן מערכות מתקדמות המונעות סטייה מנתיב והתנגשות, ולכן כאשר מפרקים פגוש או חלק בטיחותי כלשהו הדבר דורש איפוס מחשב וכיול מחדש של הרדאר. אנו מספקים את השירות הבטיחותי החיוני הזה, בנוסף לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות נוספות שלא כל מוסך יכול להרשות לעצמו לעבוד עימן עקב ההכשרות הידע ועלויות המכשור. 

פחחות לרכב - מוסך המיישרים

מדוע מומלץ לבחור במוסך פחחות מקצועי

בתחום של פחחות לרכב עובדים גורמים רבים, חלקם מוסכים מקצועיים ורציניים ואילו וחלקם בפחות – או במילים אחרות – חאפרים. כמו בכל תחום, הבחירה באנשי מקצוע שאינם מספיק מיומנים, מנוסים ומוכשרים, עלולה להתברר בסופו של יום כטעות מרה. פניה אל מוסך פחחות איכותי ומוכר תמנע מפח נפש והוצאות מיותרות בעתיד על הצורך בצביעה חוזרת, על ביצוע תיקון פחחות וצבע נוסף, וכמובן גם תעזור לשמור על ערך הרכב לעומת עבודות חובבניות שלא יעשו זאת.

נקודה מהותית נוספת היא טיב השירות שאתם מקבלים אצלנו, עם ליווי קרוב ואכפתי מאלף ועד תו, אשר מטרתו להעניק לכם ראש שקט לחלוטין. אנו מלווים אתכם בכל השלבים, החל מקבלת הרכב במוסך, מילוי טפסים המלצה על שמאי עצמאי ונטרלי , הזמנת חלפים על פי הוראות היצרן ומקוריים מספקים מורשים, תיקונים, יישור, ליטוש וגימור, ועד לפינוק הרכב שלכם והחזרתו אליכם במצב מושלם. כמו כן, אנו מצלמים ומתעדים עבורכם את הרכב לאורך הליך התיקון, בשקיפות מלאה ועל מנת שתוכלו להשתמש בתמונות לצורך תביעה משפטית או ביטוחית, וכן בעתיד לצורך הוכחת מצבו של הרכב לאחר התאונה כאשר תרצו למכור אותו.

בתוך כך, אנו דואגים לכל הפרוצדורות ומורידים מכתפיכם נטל נכבד, ומעניקים לכם:

  • רכב חליפי מפתח מול מפתח, בלי צורך להשאיר כרטיס אשראי, בלי טרטורים לחברת ההשכרה, והרכב נשאר אצלכם עד לסיום התיקון.
  • אנו דואגים למילוי הטפסים של חברת הביטוח והגשתם אל החברה, ואם התביעה מופנית לצד ג' נספק את כל השירות אצלנו, במקום ההתעסקות המתישה והארוכה שלכם מול חברת הביטוח, וזאת באמצעות מחלקה לניהול תביעות אצלנו כשירות וללא תמורה.
  • אנו גם מגישים את החשבון ואת כל הניירות הנדרשת לשמאי ולחברת הביטוח לצורך קבלת התשלום, ועוקבים אחר קביעת השמאי לפיצוי הכספי בגין ירידת ערך הרכב.
  • רק אחרי שתקבלו את התשלום מחברת הביטוח ובסיום ההליך כולו, תשלמו לנו – ועבור התיקון בלבד!
פחחות לרכב - מוסך המיישרים

מה המחיר של פחחות רכב

כל מוסך יציע לכם עבור עבודות פחחות מחירים שונים בהתאם לשיקוליו הכלכליים, אך קיים טווח מחירים מקובל ולכן כדאי להכיר את הנושא ולבצע השוואת מחירים. כמו כן, ישנם הבדלים במחירים של עבודות פחחות רכב בהתאם לסוג העבודה, הנובעת בין היתר ממספר התיקונים שיש לבצע, מעומק הפגיעות במעטפת, בגודל השטחים שיש לטפל בהם, סוגי החלקים המקוריים שנחליף, ומכאן בזמן העבודה, בכמות הצבע ובאמצעים מיוחדים בהם נשתמש. כאשר תפנו אלינו, נשמח לספק הצעת מחיר שתהיה גם משתלמת וגם שקופה לחלוטין, ואתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר.

כאמור, במקרה של אירוע תאונתי – אנו מבצעים תיקונים לכל מבוטחי חברות הביטוח ומעניקים את אותם התנאים כמו במוסכי הסדר, לרבות הנחה משמעותית בהשתתפות העצמית , רכב חלופי מפתח מול מפתח . בנוסף נדאג לכם לפיצוי ההוגן המגיע לכם מחברת הביטוח – ירידת ערך וכמובן, תקבלו לידיכם רכב במצב מושלם, על כל המשתמע מכך מבחינת שביעות הרצון, הבטיחות והמחיר שתוכלו לקבל עליו ביום בו תחליטו למכור אותו. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לצורך בדיקה והתרשמות, לקבלת חוות דעת מקצועית, וכדי שתבינו למה תיקון איכותי הוא גם יותר משתלם כלכלית.

"עצות זהב לשמירת רכושכם"

  • לכם זכות חוקית שרכבכם יבדק על ידי שמאי מטעמכם, יתוקן ויוחזר למצבו טרם קרות האירוע במוסך מטעמכם.
  • זכותכם לקבל תיקון אמין, מקצועי ובטיחותי ותנו אמונכם במוסך החייב לכם חובת נאמנות והוא זה שיחזיר את מצבו של הרכב.
  • במוסך שאתם בחרתם אתם לקוחות המוסך על המשתמע ומזכויות אלה אתם תהנו ולא המבטחות ואחרים.
 

זמינים לכל שאלה בווצאפ

חייגו אלינו

זימון תור מהיר אונליין

תוכן עניינים

השאר פרטים

עקבו אחרינו

דברו איתנו

נציגינו יחזרו אליך בהקדם

דילוג לתוכן